W związku z dniem ustawowo wolnym w Polsce oraz Brazylii w dniach 1-2 listopada 2023 instrumenty Equity CFD, FPL20., PL20, USDBRL. i USDBRL nie będą kwotowane.   

W związku ze zmianą czasu z letniego na zimowy w Europie z dniem 29.10.2023 zmieniają się godziny obrotu niektórych instrumentów.

Oferta Systemu Transakcyjnego bossaFX MT5 powiększyła się o 46 nowych instrumentów. Oprócz  dwóch par walutowych ze Złotym Polskim: JPYPLN oraz AUDPLN,  do oferty wprowadzone zostały kontrakty Equity CFD oparte o akcje spółek z GPW oraz nowość – instrumenty CFD oparte o certyfikaty ETF Beta replikujące indeksy mWIG40 i sWIG80.

Platforma bossaFX MT5 rozszerzona o nowe narzędzie – Kalkulator MQL5 dzięki któremu można obliczyć wartość depozytu, spreadu i punktów swapowych dla wybranej wielkości pozycji dla dowolnego instrumentu.

W celu zwiększenia bezpieczeństwa logowania wprowadzona została możliwość włączenia dwuskładnikowego uwierzytelniania. Uwierzytelnianie dwuskładnikowe nie jest obowiązkowe, jednak DM BOŚ rekomenduje jego stosowanie w celu zwiększenia bezpieczeństwa rachunku.

Wprowadzony został System Transakcyjny bossaFX MT5. System transakcyjny MT5 jest następcą systemu MT4. 

W związku z ograniczeniem możliwości dokonywania transakcji na rynku międzybankowym na parach walutowych z lirą turecką z dniem 16.05.2023 instrumenty EURTRY. i USDTRY. zostają wycofane z obrotu.

Z dniem 6 lutego 2023 instrument BOSSACZK. zostaje wycofany z obrotu.

1/1