Kalkulator bossaFX MT5

Autorskie rozwiązanie bossaFX - kalkulator depozytu, punktów swapowych, potencjalnej wielkości pozycji.
Zintegrowany z plikiem instalacyjnym - już nie musisz zgadywać, możesz policzyć i sprawdzić.

Kalkulator to aplikacja MQL5 działająca z instalacyjną/desktopową wersją bossaFX MT5. Została stworzona z myślą o dostarczeniu kompleksowych informacji o parametrach wybranego instrumentu. Dzięki interaktywnym polom i możliwościom modyfikowania wielkości depozytu ułatwia zarządzanie pozycjami na rachunku. Dzięki aplikacji dowiesz się ile środków zostanie zablokowanych pod depozyt zabezpieczający, ile wyniesie spread transakcyjny, jakiej wartości odpowiada minimalna zmiana ceny, jaki wpływ na pozycję będą miały punkty swapowe. Wszystkie informacje w jednym oknie dialogowym załączonym do wykresu. 

Gdzie znajdę Kalkulator?

Po zainstalowaniu platformy należy z menu głównego wybrać Wstaw > Wskaźniki > Dostosuj > Kalkulator, a następnie potwierdzić przyciskiem OK. Kalkulator można także dołączyć do wykresu z poziomu okna Nawigator (Ctrl+N). Kalkulator znajduje się w drzewku katalogów Wskaźniki, aby dołączyć go to wykresu należy przeciągnąć go z drzewka na wybrany wykres.

Jak zaktualizować Kalkulator?

Aktualna wersja Kalkulatora to 1.10, dostępna jest po zainstalowaniu platformy bossaFX Desktop. Aby zaktualizować Kalkulator w już zainstalowanej platformie należy pobrać plik Kalkulator.zip, rozpakować, a następnie w z menu głównego platformy wybrać Plik > Otwórz Folder Danych i przenieść pobrany plik Kalkulator.ex5 do lokalizacji MQL5 > indicators. Po restarcie platformy Kalkulator będzie dostępny w oknie Nawigator oraz wśród wskaźników dodawanych z poziomu menu głównego (Wstaw > Wskaźniki > Dostosuj).

Uwaga: wartości prezentowane w Kalkulatorze mogą nieznacznie różnić się od wartości faktycznych, różnice wynikają z zaokrągleń stosowanych podczas kalkulacji.

Kalkulator instrukcja www.png
1/1